Nasi ludzie

Pracownicy są naszym największym atutem, ponieważ dzięki nim filozofia i wizja firmy są stosowane w praktyce na co dzień. Zatrudniamy ponad 11000 pracowników z 30 różnych krajów, z tego około 4700 z nich jest zatrudnionych bezpośrednio przez firmę Chipita i 6500 przez przedsiębiorstwa naszych partnerów strategicznych.

Wierzymy w umiejętności naszych pracowników i inwestujemy w ich dalszy rozwój. Nasza obecność w wielu krajach pozwala nam dostrzec i zachęcić utalentowanych pracowników z różnych kultur, posiadających rozmaite doświadczenie i wiedzę, a także opracować najlepsze praktyki wspierania firmy, pracowników i społeczeństwa.

Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który inwestuje w rozwój nowoczesnych, stale aktualizowanych i ulepszanych systemów zarządzania zasobami ludzkimi. Uznajemy wysiłek naszych pracowników, dlatego przyznajemy nagrody za wyniki i zapewniamy bezpieczne, pozbawione dyskryminacji warunki pracy.

Poza tym nasi pracownicy i ich rodziny mają do dyspozycji szereg dodatkowych świadczeń socjalnych, których system stale udoskonalamy.