Довідка

Компанію Chipita створено у Греції у 1973 році як компанію з виробництва та розповсюдження пікантних снеків. Тоді нашими основними продуктами були: снеки з кукурудзи з екстра сирним смаком, згодом, у 1988 році - картопляні чіпси.

У 1991 році на ринку з`явився наш круасан 7DAYS, індивідуально упакована випічка з тривалим терміном зберігання, а незабаром після цього - міні-круасан 7DAYS.

Кілька років по тому, у 1995 році, на ринок увірвалась наша новинка - пікантні хлібні кільця Bake Rolls, які швидко стали улюбленими для споживачів.

Приблизно в той же час компанія Chipita почала позиціонувати себе як міжнародна компанія, якою вона залишається і сьогодні, шляхом створення власних дочірніх компаній або шляхом стратегічного партнерства з великими міжнародними чи потужними місцевими компаніями.

Таким чином, з 1996 року компанія Chipita здійснює свою діяльність за межами Греції шляхом заснування виробництва у Болгарії та Єгипті, згодом у Польщі, Румунії, Росії та Саудівській Аравії, а знедавна - в Індії, Туреччині та Малайзія. Водночас, компанія Chipita також створила комерційні представництва в 8 країнах - Чехії, Німеччині, Угорщині, Сербії, Словаччині, Україні, Білорусь і Великобританія. 

На даний момент компанія Chipita представляє на міжнародному рівні 3 основні категорії продуктів - круасани та аналогічну випічку, хлібні закуски (Bake Rolls) та інша продукція.

Наша продукція виробляється на 16 виробничих заводах в 10 різних країнах і доставляється споживачам у 56 країн, безпосередньо або через стратегічних партнерів.