Довідка

Компанію Chipita створено у Греції у 1973 році як компанію з виробництва та розповсюдження пікантних снеків. Тоді нашими основними продуктами були: снеки з кукурудзи з екстра сирним смаком, згодом, у 1988 році - картопляні чіпси.

У 1991 році на ринку з`явився наш круасан 7DAYS, індивідуально упакована випічка з тривалим терміном зберігання, а незабаром після цього - міні-круасан 7DAYS.

Кілька років по тому, у 1995 році, на ринок увірвалась наша новинка - пікантні хлібні кільця Bake Rolls, які швидко стали улюбленими для споживачів.

Приблизно в той же час компанія Chipita почала позиціонувати себе як міжнародна компанія, якою вона залишається і сьогодні, шляхом створення власних дочірніх компаній або шляхом стратегічного партнерства з великими міжнародними чи потужними місцевими компаніями.

Отже, компанія Chipita працює за межами Греції з 1996 року. Вона засновала заводи з виробництва в Болгарії, потім у Польщі, Румунії, Росії, Саудівської Аравії, а згодом у Туреччині, Малайзії, Мексиці, Індії та Словаччині (2020 р.). Компанія Chipita вже засновала офіси з продажу у 11 країнах — Чехії, Німеччині, Угорщині, Сербії, Словаччині, Хорватії, країнах Балтії, Грузії, Україні, Білорусі та Сполученому Королівстві. 

На даний момент компанія Chipita представляє на міжнародному рівні 3 основні категорії продуктів - круасани та аналогічну випічку, хлібні закуски (Bake Rolls) та інша продукція.

Наша продукція, що вироблена на 14 заводах з виробництва, розташованих у 11 країнах, постачається споживачам у 56 країнах безпосередньо або опосередковано через стратегічне партнерство.