Соціально відповідальна компанія

Ми - соціально-орієнтована компанія з принципами та стандартами. Ми не тільки піклуємося про наших співробітників і навколишнє середовище, але й займаємось соціально-економічним розвитком регіонів, у яких ми працюємо.

  • Повага до наших співробітників є нашим основоположним принципом. Ми робимо все, щоб надати їм безпечне й здорове виробниче середовище, в рамках якого вони можуть продуктивно працювати.
  • В кожній країні, в якій ми працюємо,ми діємо згідно з законами, постійно дотримуючись наших зобов'язань перед державою, нашими співробітниками, суспільством, постачальниками і нашими зацікавленими сторонами в цілому.
  • Ми прагнемо співпрацювати з компаніями, які поділяють такі ж стандарти ділової етики: рівні можливості у працевлаштуванні, повагу до співробітників, безпечне середовище праці без дискримінації, дотримання законів, недопущення дитячої праці, турбота про суспільство, захист навколишнього середовища і т.д.
  • Будучи компанією по виробництву харчових продуктів, ми вибираємо тільки найкращу сировину і дотримуємося ретельного контролю якості протягом всього процесу виробництва і збуту. Ми повною мірою усвідомлюємо свій обов'язок по відношенню до наших споживачів і їхніх дітей, зокрема, у виробництві безпечних і здорових продуктів, які відповідають потребам сучасного споживача.
  • Ми підтримуємо некомерційні організації та фонди, а також школи, дитячі будинки, музеї та театри.
  • Крім того, ми сприяємо просуванню бізнес-ідей завдяки організаціям, які підтримують молодіжне підприємництво (SEN/Ja Greece, Endeavor).